About me


My name is Marisa Vipule and I am 26 years old. I am make-up artist and fashion and hair stylist. I love everything that has to do with fashion, every little job that I have done, has inspired me for the next one.  Three years ago I unexpectedly lost my best friend and life coach, my dad. That turned my world upside down. At first I felt like my world has fallen apart, but now I know that it let me look to the world from a different perspective. Perhaps you are not going to believe me, but a more positive one. I left my job, stopped my long term relationship and felt full of energy again. It may sound weird, but I would never ever change anything that happened to me, because it has made me who I am today and I am way more than thankful for that.

I am fascinated by social media, they way it develops and inspires others. Thanks to internet I have found people who inspire me and their stories are not the happiest ones either. They were strong enough to stay positive and see good in others and situations they face.

Mani sauc Marisa Vipule. Man ir 26 gadi.  Esmu grimētajā, friziere un stiliste. Man patīk viss, kas saistīts ar modi. Katrs darbiņš mani iedvesmo jaunai lietai.

Pirms trim gadiem es negaidīti zaudēju savu labāko draugu un dzīves skolotāju, savu tēti. Tas apgrieza manu dzīvi kājām gaisā, sākumā varbūtu būtu teikusi, kas tur labs? Bet tas man ļāva uz dzīvi paskatīties daudz citādāk, vieglāk un neticēsiet, bet pozitīvāk. Mainīju visu savā dzīvē. Pametu darbu, pārtraucu ilggadējas attiecības un jutos pilna jaunas enerģijas. Nekādā gadījumā nevēlētos mainīt to, kas ir bijis, jo tas man iemācīja būt tādai kāda esmu šobrīd, taču pienāca brīdis, ka tas bija jāmaina un bija jāuzsāk citas lietas, jārealizē savas domas un idejas.

Mani tiešām fascinē un iedvesmo interneta vide, kā tā attīstās un iedvesmo citus. Arī man ir dažādi iedvesmas avoti un tie ir stāsti, kuri nebūt nav no priecīgākajiem un garā vājāki cilvēki to nemaz nevarētu pārdzīvot. Taču man ir laimējies satikt cilvēkus, kuri ir tik spēcīgi, ka no malas skatoties nelaimīgās situācijās spēj būt tik pozitīvi un atrast arī labās puses. Tas mani iedvesmoja par šiem cilvēkiem jums pastāstīt vairāk.

DSC08002